Teksty na stronę internetową 

CO NAJBARDZIEJ WPŁYWA NA SKUTECZNOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ?

Drogi właścicielu witryny internetowej!

Czy wiesz, że od tego jakie teksty zamieścisz na swojej stronie internetowej zależy Twój sukces lub porażka?

Zapewne zdajesz sobie sprawę jak wielką moc ma słowo pisane. Ale czy masz świadomość jak potężną moc może mieć słowo w Internecie. W czasach zalewu informacyjnego, mnogości stron internetowych i wielu tysięcy witryn które chcą przekonać do siebie klienta, tylko te serwisy mają szansę wygrać i przyciągnąć nowych kontrahentów, które posiadają profesjonalnie napisane teksty marketingowe.

 Jeśli Twoje teksty na stronie internetowej zostały napisane:

  •  według najnowszych standardów copywriterskich,
  • zawierają prawidłowe schematy, presupozycje, metafiltry, implikacje,
  • oddziaływają na emocje czytelnika,
  • mówią o korzyściach, a nie cechach produktu,
  • są ciekawe i wciągające

To moje gratulacje!

Na pewno masz zadawalającą Cię liczbę klientów i jesteś bogaty i szczęśliwy.

Ale jeśli nie wiesz jak sprawić, aby Twoja witryna w końcu zaczęła przyciągać nowych klientów i generowała nowe zamówienia to bez wahania skontaktuj się z naszym copywriterem 5016407771, aby stworzył dla Ciebie niebanalne, porywające, przekonywujące teksty, tak abyś zyskał nowych klientów i zwiększył swoje obroty.

A TERAZ ZOBACZ CO POWINIEN ZAWIERAĆ PROFESJONALNY TEKST MARKETINGOWY:

  • Przyciągający uwagę nagłówek, po przeczytaniu którego klient bez najmniejszego zastanowienia przeczyta główną część tekstu. Nagłówek to najważniejsza część Twojej oferty. Jeśli nie będzie wystarczająco atrakcyjny, Twój tekst pozostanie znany tylko Tobie.
  • Wciągający pierwszy akapit, który dzięki zastosowaniu odpowiednich technik perswazyjnych zainteresuje, zmotywuje i zachęci Twojego klienta do dalszego czytania.
  • Prawidłowo skonstruowany tekst główny pobudzi zmysły Twojego klienta, wpłynie na jego emocje i doprowadzi do pragnienia posiadania Twojego produktu lub skorzystania z Twojej usługi.
  • Wezwanie do akcji, czyli podjęcia konkretnego działania jest też jednym z ważniejszych elementów struktury tekstu. Jeśli nie powiemy klientowi co ma zrobić, gdzie zadzwonić szansa, że dokonana u nas zakupu bezpowrotnie przepadnie.

Pamiętaj dla klienta liczy się nie to co mu chcesz sprzedać;, ale jakie mu oferujesz korzyści i co on zyska na współpracy z tobą. Wpływaj na emocje, uczucia i wyobraźnię. Twój tekst powinien wzbudzić w Twoim kliencie uczucie dobrze wydanych pieniędzy, satysfakcji i zadowolenia, tak aby następnym razem chętnie do ciebie powrócił, a Twoje dochody nieustanne rosły. Bo o to chodzi w biznesie. Przecieć;  po to założyłeś stronę internetową, aby generowała Ci większe przychody. Prawda?

 Jeśli rozumiesz jak ważne jest to, jakie teksty znajdą się na Twojej stronie internetowej i, że od tego zależy Twój sukces, a sam nie masz czasu lub po prostu nie chcesz się tym zajmować osobiście zadzwoń do naszego copywritera lub wypełnij formularz. Opracujemy dla Ciebie profesjonalne teksty marketingowe na Twoją stronę internetową. Ty w tym czasie zaoszczędzony czas spożytkujesz na inne czynności biznesowe lub miło spędzisz czas z rodziną.

 W tym miesiącu mamy dla Ciebie wyjątkową promocją – zapłacisz połowę ceny. Zatem nie trać okazji i pieniędzy i skontaktuj się z nami już teraz tym bardziej, że nic nie ryzykujesz, bo gwarantujemy Ci, że zapłacisz tylko za efekty.

 

  Formularz
Monika Kot-Pryszczewska
Doradca marketingu internetowego

P.S 1. Pamiętaj, że każdy dzień bez profesjonalnego tekstu to strata kliku klientów.

P.S  2 Wiedz też, że prawidłowo skonstruowane teksty mają decydujący wpływ na Twoją pozycję w wyszukiwarkach. Zatem jeśli chcesz, poprawić swoje miejsce w Google, sprawdź zawartość swoich tekstów sprzedażowych. Aby przeczytać o optymalizacji tekstów pod wyszukiwarki , kliknij tutaj

Projekt wspó3finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spo3ecznego w ramach sektorowego programu operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.