Teksty do ofert handlowych 


Rozszerz swoje rynki zbytu i pozyskaj nowych klientów!

W swojej ofercie masz produkt lub i usługę, którą chciałbyś przedstawić klientom.  A może chcesz zaprezentować swoją firmę i jej walory nowemu odbiorcy.

Zastanawiasz się, jakie argumenty najlepiej zobrazują Twoje zalety, myślisz, co może wpłynąć na decyzję Twoich klientów, czym możesz ich do siebie przekonać.

Chciałbyś też, żeby Twoja oferta wyróżniała się i wpłynęła na klienta tak, aby zdecydował się na współpracę z Tobą. Ale ciężko Ci dobrać właściwe słowa i pokazać to, co najbardziej wartościowe w Twojej ofercie.

Dlatego po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i produktami stworzymy w pełni profesjonalną ofertę handlową, którą Twój potencjalny klient:

  • będzie czytał z przyjemnością i zaciekawieniem,
  • zrozumie, jakie oferujesz mu korzyści i przekona się o Twoim profesjonalizmie,
  • dowie się też jak pomożesz mu rozwiązać jego problemy.

Wyobraź sobie, że klienta właśnie czyta Twoją ofertę i jest pod jej wielkim wrażeniem. Czuje, że chcesz mu pomoc, a Twoja oferta handlowa spełnia jego oczekiwania w 100%. Już wie, że to właśnie z Tobą warto współpracować i postanawia do Ciebie zadzwonić lub wysłać zamówienie.

Szanuj swój czas i pracowników i zamiast zastanawiać się na doborem odpowiednich słów
i wyszukiwać odpowiednie konstrukcje perswazyjne zleć usługę opracowania oferty handlowej profesjonalnemu copywriterowi. Wiemy jak wpływać na emocje czytelników, jak wydobyć z Twojej oferty najlepsze cechy i przekształcić je na korzyści i ostatecznie doprowadzić Twojego potencjalnego klienta do działania zgodnego z Twoimi oczekiwaniami.

Zadzwoñ do naszego konsultanta 501640771 lub wypełnij formularz

Monika Kot-Pryszczewska
Konsultant marketingu
tel. 501640771


P.S 1. Na problemy Twojego potencjalnego klienta patrzymy bardziej obiektywnie niż Ty, dlatego też łatwiej wczujemy się jego skórę i szybciej dobierzemy argumenty, które wprowadzą go w stan nieodpartej chęci współpracy z Twoją firmę, a Tobie pozostanie tylko zadbać o to, żeby był zadowolony z Twojej obsługi i został jak najszybciej Twoim stałym klientem jak najdłużej.


P.S 2. Doradzamy też przedsiębiorcom jak wypromować firmę w Internecie i jak usprawnić biznes internetowy i tradycyjny.

 

Projekt wspó3finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spo3ecznego w ramach sektorowego programu operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.