Optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki 

 OPTYMALIZACJA ZAWARTOŚCI STRON INTERNETOWYCH POD WYSZUKIWARKI , CZYLI SEO COPYWRITING

Szanowny waścicielu serwisu internetowego

na pewno zastanawiasz się

Jak możesz skutecznie wpłynąć na wyniki pozycjonowania w wyszukiwarkach?

Najprościej można to zrobić poprzez dostosowanie tekstów na stronach internetowych do wymogów wyszukiwarek. Polega to na zbudowaniu treści strony, tak aby zawierała jak najwięcej słów kluczowych, które są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkach przez potencjalnych klientów w celu znalezienia usługi lub produktu, który sprzedajesz.

Dzięki odpowiedniej treści Twoja strona zostanie uznana przez wyszukiwarki za atrakcyjną i uplasuje się na wysokiej pozycji, a tym samym będzie znacznie bardziej widoczna w sieci, klienci będą na nią wchodzić, czytać ofertę i dokonywać oczekiwaną przez Ciebie akcję.

Oznacza to, że w zależności od tego jakie treści znajdą się na stronie zależy pozycja Twojej strony, a tym samym Twoje dochody.

Badania wykazują, że w większości przypadków internauci zazwyczaj przeglądają tylko witryny, które pokazały się na pierwszej stronie wyszukiwarek. Z reszto na pewno z nasz to z autopsji.

Zatem już wiesz, że kluczową sprawą jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce, najlepiej w pierwszej dziesiątce.

 Nawet najbardziej przekonywujący tekst nie będzie skuteczny jeśli nikt go nie przeczyta. Bo co z tego jeśli będzie super perswazyjny, ale znajdzie się na trzysetnym miejscu i Twój potencjalny klient nawet nie będzie miał okazji, żeby zapoznać się z Twoją ofertą. Wyda pieniądze u konkurencji, a przecież nie o to Ci chodzi.

Naszym zadaniem jest tak zbudować tekst i użyć takich słów, aby wyszukiwarki uznały je za wartościowe i zaakceptowały stronę jako źródło cennych informacji, wówczas zakwalifikują ją na wysokie miejsce.

Twój tekst oprócz tego, że powinien być łaskawy dla wyszukiwarek, powinien motywować Twojego klienta do dokonania zakupu. Tworząc teksty na strony internetowe dobieramy odpowiednie słowa kluczowe i konstruujemy go w taki sposób, aby oddziaływał na Twojego klienta, tak, aby nie mógł się oprzeć Twojej ofercie.

Jeśli chcesz udoskonalić zawartość swojej strony internetowej, aby była lepiej widoczna w Internecie i przyciągała Ci nowych klientów skontaktuj się z naszym doradcą 501640771 lub wypełnij formularz.

SEO Copywriting

JAK PRACUJEMY NAD OPTYMALIZACJ¡?

  1. Przed przystąpieniem do optymalizacji najpierw przystępujemy do analizy do analizy dotychczasowych słów  kluczowych i porównujemy z tekstami na stronie.
  2. Następnie analizujemy słowa kluczowe konkurencji i oceniamy ich pozycję w wyszukiwarkach, po to, aby ocenić czy Twój wybór słów kluczowych jest właściwy.
  3. Kolejny etap to ustalenie fraz, haseł i s łów kluczowych w oparciu, o które opracowujemy nowe teksty.
  4. Oczywiście dbamy o to, aby tekst nie tylko był atrakcyjny dla wyszukiwarek, ale również dla Twojego klienta, tak aby czytając poczuł nieodpartą chęć zakupu lub skorzystania z Twojej oferty.
  5. Na Twoje życzenie możemy też wdrożyć inne techniki pozycjonowania, tak aby wzmóc widoczność Twoje witryny w Internecie.

Zobacz jakie są największe  błędy popełniane w tekstach internetowych:

  1. źle dobrane słowa kluczowe w stosunku do tego co wpisują potencjalni klienci
  2. tytuł nie pokrywa się z główną frazą
  3. zbyt nudna i sucha treść
  4. pisanie o cechach produktu, a nie korzyściach dla klienta
  5. nie oddziaływanie na podświadomość klienta

Nie wiesz jak uniknąć tych wszystkich błędów skontaktuj się z naszym copywriterem tel 501640771

Monika Kot-Pryszczewska
Doradca marketingu internetowego

P.S Przeczytaj też o perswazyjnych tekstach na strony interntowe.

 

Projekt wspó3finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spo3ecznego w ramach sektorowego programu operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.