O NAS 

 

KIM JESTEŚMY?

Pomagamy przedsiębiorcom zaistnieć w Internecie!!!

Agencja Interaktywna PR „Kreator” powstała, aby dostarczać systemy komunikacji marketingowej w Internecie. Uczymy jak tworzyć pozytywny wizerunek firm w sieci oraz doradzamy jak sprawnie i efektywnie docierać do klientów za pośrednictwem Internetu. Udostępniamy narzędzia i metody, które usprawniają proces komunikacji między dostawcą a klientem, tak aby przebiegał on bez żadnych zakłóceń i przynosił pozytywne korzyści obu stronom. Promujemy zasadę win-win, czyli każdy wygrywa.

Więcej dowiesz się o nasz w dziale oferta.
Możesz też skontaktować się z naszym konsultantem 501640771  lub wypenić formularz formularz.

MISJA I WIZJA

 NASZA MISJA – Firma istnieje, aby uczyć swoich klientów praktycznych i prostych metod dotarcia do nowych rynków zbytu i ułatwiać im ich rozwój.
 WIZJA – Pragniemy przyczyniać się do rozwoju Internetu. Mamy wizję społeczeństwa informatycznego, w którym przedsiębiorcy chętnie korzystają z dobrodziejstw sieci. Chcemy, aby osoby prowadzące firmy, dzięki możliwościom jakie daje Internet, rozwijały swoje firmy, podwajały zyski i czerpały korzyści z życia.

NASZE WARTOŚCI

Najważniejszy dla nas jest człowiek i jego dobro. Stawiamy na klienta i jego rozwój.
Szanujemy wszystkich swoich kontrahentów i ich klientów, a także pracowników i konkurencję.
Działamy uczciwie, sumiennie i odpowiedzialnie.

Ważny jest też dla nas własny rozwój, dlatego nieustannie się szkolimy, czytamy, zgłębiając naszą wiedzę i umiejętności po to, aby potem przekazywać ją klientom.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Głównym  naszym zadaniem jest dbanie o pozytywny wizerunek firm w Internecie. Tworzymy kampanie wizerunkowe w Internecie.

Specjalizujemy się w copywritingu, czyli pisaniu tekstów reklamowych na potrzeby Internetu. Ale jeśli potrzebujesz tekst na ulotkę reklamową, folder, plakat lub opracowanie oferty handlowej również zrobimy to dla Ciebie (także w języku angielskim i rosyjskim).

Przeprowadzamy audyty stron WWW i doradzamy co można w nich poprawić, aby były bardziej skuteczne i lepiej widoczne w sieci.

Tworzymy kampanie marketingowe: kampanie e - mailingowe, kampanie marketingu wirusowego, kampanie banerowe, kampanie linków sponsorowanych.

Zajmujemy się doradztwem e -biznesowym, czyli możemy opracować strategię rozwoju firmy w Internecie, przeanalizować konkurencję, ustalić grupę docelową, określić wartość dodaną produktu, jak również cele i plany rozwoju.

Więcej dowiesz się o nasz w dziale oferta.
Możesz też skontaktować się z naszym konsultantem 501640771 lub wysłać formularz.

JAK DZIAŁAMY?

 Zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań musimy lepiej poznać Twoje produkty, konkurencję, Twoich klientów, aby dobrać odpowiednie metody i sposoby działania.

Aby stworzyć dla Ciebie najlepszy tekst, kampanię czy strategię musimy wiedzieć kim jesteś, jakie są Twoje cele i plany, ale przede wszystkim musimy ustalić czego potrzebuje Twój klient.
Wszelkie nasze działanie jest kierowane nie pod Ciebie, ale pod Twojego idealnego klienta. To jego mamy przekonać, aby kupował u Ciebie, a nie u Twojej konkurencji.

Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy i ustaleniu co Ci jest naprawdę potrzebne przystępujemy do opracowania oferty.

Kolejnym etapem jest konsultacja i podpisanie umowy.

Pracując nad zleceniem jesteśmy cały czas z Tobą w kontakcie, abyś wiedział jak przebiegają prace.

Chcesz zmienić swój wizerunek na pozytywny, chcesz podnieść zyski o 100%, chcesz pozyskać nowych klientów?

 Skontaktuj się z naszym konsultantem 501640771 lub wypełnij formularz

Formularz

Monika Kot-Pryszczewska

Doradca Marketingu Internetow

 P.S Więcej informacji na temat naszych usług znajdziesz w dziale oferta.

 

Projekt wspó3finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spo3ecznego w ramach sektorowego programu operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.