DORADZTWO E-BIZNESOWE 


JAK WYKORZYSTAć INTERNET DO ZARABIANIA PIENIĘDZY?

Poznałeś już moc Internetu, wiesz, że w Internecie można kupić wszystko i coraz więcej osób robi opłacalne biznesy za pośrednictwem Internetu. Słyszałeś, że potrzebny jest niewielki wkład, żeby zaistnieć w sieci, zacząć sprzedawać i zarabiać. I coraz bardziej kusi Cię perspektywa założenia biznesu w Internecie. Tylko masz szerek wątpliwości i pytań. Nie wiesz, od czego zacząć.

Jeśli już potrzebujesz osobistej konsultacji zadzwoń do specjalisty 501640771 lub przeczytaj, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Jest wiele możliwości zarabiania w Internecie: możesz założyć sklep internetowy, sprzedawać na allegro lub innej platformie aukcyjnej, stworzyć portal z informacjami, gdzie będziesz zarabiał na reklamie, możesz także dostarczać płatnej informacji z dziedziny, z której masz wiedzę. Możesz też zarabiać poprzez udział w programach partnerskich. Wszystko zależy od twoich możliwości, celów, umiejętności i zainteresowań.

Wydaje Ci się, że prowadzenie biznesu przez Internet jest trudne i trzeba mieć dużą wiedzę informatyczną.  W cale nie musi tak być.  Aby prowadzić zyskowny biznes internetowy wystarczy nauczyć się standardowych technik i poznać podstawowy wiedzy o e-biznesie. A jeśli w ogóle nie masz pojęcie o informatyce, zawsze możesz zlecić pewne czynności. Zapewniam Cię, że większość osób odnoszących sukcesy w Internecie nie ma pojęcia o komputerach, programach i aplikacjach internetowych. Najważniejsze to poznać techniki i zasady funkcjonowania biznesu i marketingu internetowego. Najlepszym zbiorem zagadnień właśnie na ten temat jest publikacja Czas na e-Biznes. Możesz ją zakupić i sam wdrażać i stosować przeczytaną wiedzę. Możesz też zaufać naszemu doświadczeniu, wiedzy i rozwiązaniom internetowym. Chętnie wskażemy Ci najlepsze drogi do osiągnięcia sukcesu internetowego.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować?

Po szczerej rozmowie, przeanalizowaniu Twojego pomysłu, Twoich potrzeb i oczekiwań pomożemy ustalić:

 • twoje cele krótko i długoterminowe, abyś wiedział, do czego zmierzasz i mógł w każdym momencie zweryfikować efekt swoich działań,
 • ustalimy odpowiednią grupę do celową i ustalimy profil idealnego klienta. Moment określania grupy docelowej jest najważniejszym momentem w tworzeniu biznesu. Od tego zależy Twój sukces lub porażka. Czy Ty już wiesz, do kogo będziesz kierował swoje usługi lub produkty?
 • przeanalizujemy też Twoją konkurencję, ustalając jednocześnie Twoje przewagi konkurencyjne,
 • dobierzemy stosowne elementy identyfikacji wizualnej,d
 • obierzemy bądź stworzymy odpowiednie narzędzia niezbędne do zaistnienia w sieci np. sklep internetowy, platforma e-biznesowa, portal, blog, forum, program partnerski itp.,
 • ustalimy najbardziej optymalny plan marketingowy i wybierzemy najskuteczniejsze dla Twojego biznesu form reklamy i promocji, tak abyś nie wydał niepotrzebnie pieniędzy na reklamę, która nie daje żadnych efektów.

Czy jesteś już w stanie wyobrazić sobie swój przyszły biznes internetowy?

 Wyobraź sobie swój sklep internetowy, który sprzedaje Twoje produkty, klienci nie tylko są zadowalani i wracają po ponowne zakupu, ale także polecają Cię swoim znajomym, a Twoje dochody nieustannie się powiększają. Aby tak się stało wystarczy wdrożyć tylko kilka prostych technik i stosować się do podstawowych zasad marketingu internetowego.

Chcesz zostać e-biznesmenem, ale nie wiesz co należy zrobić.

 Masz pomysł, ale też i wątpliwości.

Potrzebujesz porady skontaktuj się z naszym doradcą 501640771.

Zobacz, czy jest jeszcze coś, w czym możemy Ci pomóc, aby usprawnić Twój biznes:

 1. Podpowiemy, co jest najważniejsze w marketingu internetowym.
 2. Poradzimy jak stworzyć stronę internetową, aby była widoczna w sieci i przyciągała nowych klientów, aby była funkcjonalna, miała łatwą strukturę, ułatwiającą poruszanie się po stronie oraz podtrzymywała relacje z klientami.
 3. Możemy przeprowadzić audyt Twojej strony internetowej pod względem jej funkcjonalności.
 4. Jeśli masz stronę internetową poradzimy, co można zrobić, aby zaczęła generować ona dochody.
 5. Poradzimy także, co zrobić, aby reklama w Internecie przynosiła pożądane efekty.
 6. Podpowiemy jak dobrać odpowiednie formy zarabiania w Internecie do zasobów i możliwości klienta.

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem przygody biznesowej w Internecie lub wsparciem tradycyjnego interesu Internetem skontaktuj się z naszym specjalistą lub wypełnij formularz.

Z poważaniem
Monika Kot-Prszczewska
Konsultant ds. marketingu internetowego
Mob. 501640771


P S 1 Nie obawiaj się Internenetu, to prostsze niż myślisz, a zorobić możesz sporo, jeśli działasz z głową.

P.S 2 Zapoznaj się, że szczegółowm raportem na temat "Co należy wiedzieć zanim przystąpi się do tworzenia strony internetowej"

P.S 3 Zapoznaj się też ze szczegółową ofertę copywritingu.

Projekt wspó3finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spo3ecznego w ramach sektorowego programu operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.